Zdravé a nenásilné chudnutie

Ako to funguje?

Základom je príjemný vzdušný kyslíkovo-ozónový kúpeľ, ktorý pomáha urýchľovať metabolizmus, zrýchľuje prekrvenie kože, zlepšuje odtok lymfy, čoho dôsledkom je aj odbúravanie celulitídy.Následným cvičením v mechano – terapeutických lôžkach,  sa spevňujú uvoľnené svaly. Nemusíte sa obávať bolestivého týrania tela, lebo cvičenie v lôžkach nebolí, naopak, je veľmi príjemné. Svaly sú dokonale okysličené, prehriate a pripravené na odbúravanie tukov.

Prečo kladieme dôraz na individuálne konzultácie?

Cvičebný program je pripravený – na mieru, podľa stupňa nadváhy, zdravotného stavu a fyzickej kondície. Cviky sa  prevádzajú v tzv. „šetriacich polohách“ buď na chrbte,  boku, alebo na bruchu s miernou záťažou. Preto sa programu môžu zúčastniť aj ľudia, pre ktorých je cvičenie v iných zariadeniach nevhodné. V pravidelných časových intervaloch sa merajú telové obvody a podľa potreby sa menia série cvikov a postupne sa zvyšuje i náročnosť cvičenia.

V čom spočíva komplexný prístup?

V príjemnom a hlavne priateľskom prostredí štúdia Vám pomôžeme vytvoriť komplexný program zahŕňajúci zmenu stravovacích návykov, výber vhodnej pohybovej aktivity a starostlivosť o telo nielen z fyzického pohľadu, ale tak, aby program zohľadnil vaše zdravotné i finančné možnosti a vaše telo a myseľ našli dokonalú rovnováhu.